Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Що таке сейфгардінг і для чого він потрібен

 Благодійна організація IRC від початку повномасштабного вторгнення надає величезну допомогу та підтримку українцям як в Україні, так і тим, хто змушений був виїхати з держави. Допомога IRC надзвичайно різнопланова – від грошових виплат і продуктових наборів, до організації діяльності центрів підтримки для постраждалих внаслідок війни.

Не менш важливим напрямком роботи IRC є зміцнення спроможності неурядових громадських організацій. НГО є партнерами IRC в реалізації різноманітних гуманітарних проєктів, тому вкрай важливо, щоб українські організації працювали з дотриманням міжнародних норм і правил.

Черговий тренінг IRC був присвячений питанням сейфгардінгу в НГО. Сейфгардінг – за захист від проявів будь-яких форм насильства. Відповідно до норм і правил, люди, які надають допомогу іншим, не можуть допускати будь-якого насильства ні між собою, ні щодо тих людей, яким допомагають. Ідеться про всі види насильства, зокрема психологічне. Зрозуміло, що умови в яких ми усі нині працюємо впливають на психоемоційні стани людей. Тому про безпеку та повагу всередині колективів та у соціумі варто постійно пам`ятати.

Учасники тренінгу, зокрема, обговорили:

·       Визначення та приклади сейфгардінгу;

·       Захист від загроз сексуальної експлуатації та насильства;

·       Варіанти повідомлення та врегулювання інцидентів;

·       Запобігання насильству: оцінка захисту та мінімальні стандарти.

 Як бачите, попри складні часи, українськи НГО спільно з міжнародними партнерами не лише багато працюють задля людей, але й дбають про дотримання міжнародних норм і практик у своїй роботі.

Разом до перемоги!


Джерело: Жіночий консорціум України 20 березня 2023


Тегитренінг,   Україна,   cейфгардінг

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".