Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Всесвітній день дитини

 Друзі, сьогодні ми святкуємо день, що націлений на покращення добробуту та дотримання прав дітей по всьому світу. Всесвітній день дитини це важлива дата для кожного з нас. Саме 20 листопада 1989 р. прийнято Конвенцію ООН про права дитини. 191 країна зобов'язалася відповідати за дотримання, реалізацію та захист прав маленьких громадян світу.

На жаль, рф теж підписала цей документ, але порушує основні права дітей України - право на громадянство, на життя, на сімейне оточення тощо. Щодня ворог робить аморальні вчинки та завдає шкоди українським дітям, порушуючи Конвенцію ООН про права дитини.
Станом на сьогодні, Державний портал розшуку дітей зафіксував вже 437 загиблих, 299 зниклих, 838 поранених дітей України. А також, 11225 депортованих маленьких українців.

Це не просто жахливі цифри. Це зруйновні життя та дитинство.

А що для вас означає це Всесвітній день дитини?

Джерело: Жіночий Консорціум України 20 листопада 2022


Тегиправа дитини,   свято,   день,   України

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".