Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Випускники курсів зі створення мовчазних книг отримали сертифікати

 57 вчителів, психологів та соціальних педагогів шкіл Миколаєва, Києва, Київської, Чернігівської, Херсонської, Луганської та низки інших областей отримали сертифікати про проходження навчального курсу «Мовчазна книга - інструмент резильєнтності».

Нагадаємо, що «Мовчазна книга» - це історія в картинках, що може бути створена як малюнками, так і багатьма іншими техніками. Головна умова – у книзі має бути головний герой і його історії.

Психологи стверджують, що книги без слів полегшують вираження емоцій та власних думок у непрямій та абстрактній формі, дають впевненість та надію на майбутнє. В умовах збройного конфлікту «мовчазні книги» дають можливість розповісти про важливість прийняття та оцінки як позитивних, так і негативних аспектів реальності і самих себе.

Саме тому навчання проводили для тих людей, кому така навичка життєво потрібна. А саме, для тих, хто пережив окупацію, став вимушеним переселенцем або продовжує жити і працюати під обстрілами. Тепер випускниці і випускники курсу зможуть використовувати новий інструмент для творчості як у роботі, так і у власному житті. 

Курси з вивчення і створення мовчазних книг, окремо для дорослих і окремо для підлітків, відбувалися в межах проєкту «Синергія дитинства задля дитинства», який Жіночий консорціум України реалізує за підтримки БІСЕ (Міжнародне католицьке бюро у Франції). 


Джерело: Жіночий консорціум України 24 травня 2023


Тегинавчання,   випускники,   мовчазна книга,   курси

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.