Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Відбулася зустріч з активістками Іванівської громади Чернігівщини

 Вивчаємо потреби громад, їхні проблеми та допомагаємо згуртуватися для вирішення найнагальніших завдань. Команда проєкту "Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей" зустрілася з активістками Іванівської громади Чернігівської області. Насамперед провели тимбілдинг – для кращого згуртування ініціативної команди. Бо працювати самому складно, а працювати разом – це мистецтво. Тож разом із психологинею Наталею Колесніченко вчилися, як гармонізувати спільну мету з особистими цілями, як приймати відповідальність за результат команди, як навчитися взаємодіяти конструктивно. Були і вправи на підтримку та психологічні ігри, бо дуже часто теорію ми знаємо, а от як її втілити на практиці, викликає чимало запитань. А пропрацювати все ще й під вправним керівництвом досвідченої фахівчині в рази корисніше й ефективніше. І як же без ресурсів, які є дуже важливими для хорошої і результативної роботи. Активістки ділилися секретами, де вони шукають ресурсів, а в кожної – свій шлях і свої методи. Хтось ділиться – хтось дізнається нове, так ідей стає більше, а з ними й можливостей. Психологиня проєкту подбала про те, щоб цей процес був не лише корисним, але й цікавим для його учасниць.

 
Чимало говорили і про проблеми й потреби в громаді. Головне, що в активісток є бачення того, куди потрібно рухатися, що можна виправити, і вони пропонували свої ідеї. Звісно, не все можна виправити одразу, учасниці зустрічі погодилися з тим, що потрібно насамперед працювати точково і поступово. Головне розпочати, дати поштовх, тоді, сподіваються, процес піде.
 
У підсумку домовилися виконати домашнє завдання – чітко визначитися з ініціативою, яку будуть реалізовувати. Попри те, що думок і міркувань багато, попередньо зупинилися на тому, що подумають про ідею дозвілля. Адже саме якісний і водночас приємний відпочинок дає сили пережити робочі будні, домашні клопоти і багато іншого. Тож відвідини громади лише починаються, співпраця триває.
 
Проєкт «Своєчасна та належна допомога та підтримка населенню, яке постраждало від війни» Жіночий консорціум України реалізує у Чернігівській та Київській областях, а також у місті Києві. Він має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошова допомога та психологічна підтримка, підтримка віддалених громад, соціально-економічна підтримка жінок, які втратили малий бізнес, працевлаштування жінок ВПО та тих, хто втратив роботу через війну.

Джерело: Жіночий консорціум України 03 вересня 2024


Тегиактивістки,   зустріч,   громада

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.