Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Відбулась Стратегічна сесія ЖКУ

 Про роль жінки в сьогоденні, перспективи розвитку жіночих неурядових організацій та нові виклики для них йшлося під час Стратегічної сесії членкинь Жіночого консорціуму України. Серед іншого, учасниці та представниці НГО з різних куточків України, працювали над тим, щоб сформувати цілісне бачення стратегічного розвитку організації, поліпшити комунікацію та взаєморозуміння задля пошуку інноваційних ідей, підвищити відповідальність кожного члена команди.

Практично одностайно учасниці назвали основні принципи діяльності, головними з яких є гендерна рівність, права людини, у т.ч. жінки та дитини. Водночас, усі зазначали потребу переорієнтування роботи на гуманітарну підтримку громадян, що постраждали від війни. Як результат – стратегічні цілі НГО потрібно поєднувати із щоденними викликами та завданнями.

Серед проблем, про які говорили учасниці, головні – перевантаженість команд, що призводить до вигорання, бюрократичні навантаження, які призводять до скутості та неможливості оперативно, гнучко реагувати на потреби людей і об`єктивні загрози війни, особливо актуальні для тих організацій, які працюють на півдні і сході країни.

Позитивним результатом зустрічі стала одностайно підтримана позиція згуртованості та спільних цілей жіночих НГО, членів мережі ЖКУ. Спільно працюємо далі! Нагадаємо, що мережа жіночих НГО ЖКУ була створена 20 років тому задля розвитку жіночого руху в Україні.


Джерело: Жіночий консорціум України 10 червня 2024


ТегиЖКУ,   стратегічна сесія,   стратегія

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.