Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Уряд Німеччини ініціював гендерні квоти на керівних посадах у компаніях

Уряд Німеччини запропонував запровадити гендерні квоти для керівних посад у великих компаніях, у яких рада директорів складається більш ніж з трьох осіб.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Deutsche Welle.

Згідно з проєктом, у радах директорів великих компаній, якщо у них більше трьох керівних посад, має бути представлена щонайменш одна жінка.

Законопроєкт ще має бути підтриманий Бундестагом.

За словами міністерки юстиції ФРН Крістіне Ламбрехт, це рішення є "дуже сильним сигналом". Вона закликала компанії "скористатися можливостями, які надають висококваліфіковані жінки".

8 липня уряд Німеччини схвалив національну стратегію гендерної рівності, яка передбачає, серед іншого, скорочення гендерного розриву в оплаті праці і збільшення частки жінок в бізнесі і політиці та на керівних посадах.

Згідно з індексом 2019 року від Європейського інституту гендерної рівності, Німеччина перебуває нижче середньоєвропейського рівня у цьому питанні.


Джерело: Європейська правда 08 сiчня 2021


Тегигендерна рівність,   Німеччина,   права жінок,   німеччина,   гендерні квоти на керівних посадах

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.