Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Швейцарії триває підготовка до страйку на захист прав жінок

У Швейцарії напередодні страйку, запланованого на п'ятницю, учасники акції розповіли Reuters про основні свої проблеми, в тому числі про необхідність рівної оплати праці та рівності пенсійних прав, про дискримінацію та сексуальні домагання, - повідомляє Reuters.

Професійна сноубордистка Анна-Флор Марксер сказала, що їй «вкрай важливо взяти участь в акції 14 червня, щоб продемонструвати важливість ролі жінок у суспільстві. «Коли я почала кататися на сноуборді, жінкам не дозволяли брати участь в змаганнях. Чоловіки вирішили, що це занадто небезпечно для жінок.

Однак досі чоловік-сноубордист отримує 8000 доларів, а жінка-сноубордист отримує 4000 доларів за ті ж змагання в той же день і на тій же горі. Ще багато чого треба зробити для забезпечення гендерної рівності», - сказала Марксер.

Фермер Ванесса Ренфер повідомила, що «багато що ще належить зробити з точки зору соціального страхування».

«Жінки часто працюють неповний робочий день на менш оплачуваних роботах і в результаті отримують жалюгідну пенсію. Ось де, на мій погляд, Швейцарію чекає довгий шлях», - зазначила Ренфер

Менеджер приватного банку Лінн Бертолет розповіла, що «дійсно багато необхідно зробити для забезпечення більш справедливих умов праці, відпустки, можлиііості жінок повертатися на роботу після народження дитини».

Політик Адель Торанс вважає, що «існує цілий ряд питань, які необхідно вирішити».

«Як політик, я хотіла б виділити ключову тему, яка відповідає моєму досвіду: недостатня кількість жінок в органах влади, на політичному рівні, на економічному рівні і у всіх сферах нашого суспільства, де приймаються важливі рішення. Я думаю, що прийшов час нарешті вжити заходів, щоб жінки могли зайняти своє законне місце в сферах прийняття рішень і захищати свої інтереси на всіх рівнях суспільства», - сказала Торанс.


Джерело: Экономические известия 13 червня 2019


Тегигендерна нерівність,   права жінок,   Швейцарія

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.