Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Тренінг: Як реагувати на поведінку незадоволених клієнтів

Якщо Ви працюєте у сфері гуманітарної, соціальної, медичної допомоги постраждалим від війни, Ви неодмінно стикалися з людьми, які так чи інакше незадоволені наданою допомогою.

Як зрозуміти подібні реакції, як професійно реагувати на поведінку незадоволених клієнтів, відповіді на ці та інші питання на нашому семінарі, який відбудеться 23 липня 2022 р. з 10 до 12 на платформі ZOOM.

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. https://docs.google.com/.../1FAIpQLSekIeyRgc8jBF.../viewform

 

Джерело: Жіночий Консорціум України 14 липня 2022


НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".