Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Трансгендерам в Угорщині заборонили змінювати стать у документах

Парламент Угорщини ухвалив закон, що забороняє змінювати в офіційних документах стать, яку людина мала при народженні.

Ініційований партією влади «Фідес» закон підтримали 133 депутати, 57 проголосували проти, повідомляє BBC.

«Угорський парламент ухвалив закон, який забороняє транссексуалам змінювати в усіх офіційних документах стать, яку вони мали при народженні», - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, згідно з ухваленим рішенням, у свідоцтвах про народження, шлюб і смерть замість слова «стать» буде термін «стать при народженні».

В уряді Угорщини заявили, що рішення зафіксувати біологічну стать дітей у свідоцтвах про народження «не впливає на право чоловіків і жінок вільно відчувати та реалізувати свою особистість так, як вони хочуть».

Зі свого боку правозахисники висловили побоювання, що це рішення може погіршити у суспільстві ставлення до представників ЛГБТ-спільноти. Тому вони намагатимуться переконати президента Яноша Адера не підписувати цей закон.

Як відомо, громадянам більшості країн ЄС дозволяється вносити зміни в офіційні документи, щоб відповідати статево-гендерній ідентичності.


Джерело: УКРІНФОРМ 21 травня 2020


ТегиУгорщина,   гендерна рівність,трансгендери

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.