Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Тепла зустріч із жительками Крут

 Команда проєкту «Своєчасна та належна допомога та підтримка населенню, яке постраждало від війни» відвідала селище Крути на Чернігівщині. Метою зустрічі був збір вражень та думок жителів громади про результати роботи проєкту.

Нагадаємо, що нещодавно в межах проєкту там зробили ремонт двох кабінетів місцевої амбулаторії, а раніше дві жительки громади пройшли навчання у бізнес-школі Sea-Wee, отримали гранти на розвиток малого бізнесу і тепер, завдяки проєкту, жителі Крут і навколишніх сіл мають змогу користуватися послугами сучасної перукарні і манікюрного кабінету. Також багато місцевих жителів отримали матеріальну і психологічну допомогу від проєкту.

Як завжди, команда приїхала не з порожніми руками. За теплим чаюванням фахівчині говорили з жінками про здорове харчування, а також зібрали відгуки учасниць з допомогою постмоніторингових анкет. Така пряма комунікація дозволяє зрозуміти наскільки вдало реалізовані ідеї проєкту, а також просто підтримувати дружні стосунки з жительками громади, адже кожна зустріч – це в тому числі і психологічна підтримка для людей у складні часи війни.  

Нагадаємо, що проєкт «Своєчасна та належна допомога та підтримка населенню, яке постраждало від війни» Жіночий консорціум України реалізує у партнерстві з Oxfam у Чернігівській та Київській областях, а також у місті Києві. Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошову допомогу та психологічну підтримку, підтримку віддалених громад, соціально-економічну підтримку жінок, які втратили малий бізнес, працевлаштування жінок ВПО та тих, хто втратив роботу через війну.


Джерело: Жіночий консорціум України 01 квiтня 2024


ТегиУкраїна,   зустріч,   Оксфам,   крути

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.