Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Швидке гуманітарне реагування проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють»

 Війна  триває, а отже потреби в отриманні гуманітарної допомоги людям, які переїзджають з небезпечних регіонів, залишаються актуальними. Тому команда проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» продовжує надавати гумдопомогу сім’ям з дітьми, людям з інвалідністю в Запорізькій, Херсонській та Миколаївській областях –

В жовтні та на початку листопада 200 родин з дітьми отримали продукти та предмети сангігієни. Допомога наборами продуктів та санітарних товарів родинам підсилюється соціо-психологічним супроводом в громадах та душевним теплом і турботою координаторів регіональних хабів. Особлива вдячність волонтерам, котрі допомагають пакувати, видавати набори та підтримувати сім добрим словом.

Нагадаємо, що проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» є багатопрофільним: це надання первинної психологічної допомоги та переадресації запитів від громадян на телефонну лінію психологічної допомоги; робота гуманітарних мобільних бригад в п’яти регіонах України, включаючі моніторинг потреб, гуманітарну та консультативну допомогу сім`ям з дітьми; навчання та грантова підтримка відновленню соціо-економічного стану в домогосподарствах з дітьми (грантові школи для жінок та підлітків); підтримка спільних ініціатив та активностей в громадах; різноманітні соціо-реабілітаційні активності в Сумській, Запорізькій, Херсонській/Миколаївській, Київській областях та в місті Києві.

Проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють»» профінансовано ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.


Джерело: Жіночий консорціум України 17 листопада 2023


ТегиУкраїна,   Гуманітарна допомога,   гуманітарна допомога,   реагування

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.