Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Семінар «Людина після втрати. Як допомогти»

Друзі, ми запускаємо новий семінар для волонтерів/волонтерок, соціальних працівників\працівниць, психологів/психологинь початківців тощо. Наші спеціалістки розкажуть, як допомогти людині після втрати.


Якщо Ви допомагаєте постраждалим від війни, Ви неодноразово стикалися з людьми, які переживають втрату цей семінар для вас. Кожного дня хтось втрачає близьку людину, в когось зруйновано житло, хтось від війни повинен був переїхати далеко від Батьківщини тощо. Як зрозуміти людину, яка переживає втрату, як  професійно реагувати на поведінку такої людини, відповіді на ці та інші питання на нашому семінарі.

 

Коли? 30 липня з 10 до 12.

Де? на платформі ZOOM. Посилання надішлемо напередодні.

Реєструйтесь на семінар за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeg4UgSrsE1v6qrTgDbQ7BdUNcvEoii1j7BTis5m2R9G_SIfQ/viewform

 


Джерело: Жіночий Консорціум України 26 липня 2022


НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.