Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Розклад активностей у Безпечному просторі для жінок і дівчат у Херсоні на листопад 2023 р.

 #БезпечнийПростір_дляЖінокДівчат_уХерсоні_ЖіночогоКонсорціумуУкраїни

 

До уваги жительок Херсона та області!

Уже традиційно публікуємо розклад активностей у Безпечному просторі для жінок і дівчат у Херсоні. Просимо ознайомитися з ним і запланувати те, що зацікавило. Ми вкотре наголошуємо на тому, що нині вкрай важливо подбати про себе, попри те, що зазвичай саме на себе часу завжди бракує. Ми знаємо, що ситуація для жителів Херсонщині нині вкрай непроста, тож ми намагаємося вас підтримати і врахувати в активностях ваші побажання. Зверніть, будь ласка, увагу на тематику наших інформаційних та інформаційно-консультативних сесій, переконані, вони вас зацікавлять. Також долучайтеся до груп психологічної підтримки та наших арт-терапевтичних занять! Уся інформація прикріплена у світлинах нижче.

Також зверніть увагу на години індивідуальних консультацій, це все також є у прикріплених світлинах. А ще – не забувайте про можливості консультацій онлайн, як юридичних, так і психологічних. Ну, і звісно, зверніть увагу на групову онлайн-зустріч «Цікаво про темперамент», запевняємо – буде справді цікаво!

Щодо всіх запитань звертайтеся на номер:

+38 050 915 81 75 Viber, Telegram, WhatsApp 

Або пишіть на електронну адресу: prostir.zhinok.kherson@wcu-network.org.ua

 

Графік роботи Простору:

Пн. - Сб: 9.00-15.00 год.,

Нд.: Вихідний

 

 Нагадаємо, Безпечний простір для жінок і дівчат у Херсоні реалізується ЖКУ за підтримки International Medical Corps та фінансування Уряду Канади. Також щиро вдячні за партнерство ХОЦ "Успішна жінка" https://www.facebook.com/uspishnajinka

 

Цей матеріал було підготовлено за щедрої підтримки Міжнародного Медичного Корпусу за рахунок гранту Міністерства іноземних справ і міжнародної торгівлі Канади (GAC). Зміст покладається на відповідальність організації Жіночий консорціум України і не обов’язково містить виклад точок зору Міжнародного Медичного Корпусу, GAC чи Уряду Канади.


Джерело: Жіночий консорціум України 17 листопада 2023


ТегиУкраїна,   Херсон,   простір,   активності,   розклад

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.