Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Психологічна підтримка для дорослих та дітей

 Безкоштовна психологічна підтримка для дорослих та дітей

 
Телефони:
 
+38 (067) 400 22 77
 +38 (066) 095 66 29
+38 (099) 627 62 88
 
Досвідчені психологи працюють для вас із 9:00 до 18:00, у понеділок-п’ятницю.
 
Телефонні консультації надаються жінкам, дітям та всім, хто потребує допомоги.
 
Психологічна допомога надається в рамках проєкту:
«Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють». Проєкт впроваджує ГО «Жіночий консорціум України» у співпраці та за підтримки ERIKS Development Partner (Швеція).
 
Ми сильні разом! 

Джерело: Жіночий консорціум України 24 сiчня 2023


Тегипсихологія,   допомога,   стрес,   безкоштовно,   тривога

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".