Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Психологічна підтримка для дорослих та дітей

 Безкоштовна психологічна підтримка для дорослих та дітей

 
Телефони:
 
+38 (067) 400 22 77
 +38 (066) 095 66 29
+38 (099) 627 62 88
 
Досвідчені психологи працюють для вас із 9:00 до 18:00, у понеділок-п’ятницю.
 
Телефонні консультації надаються жінкам, дітям та всім, хто потребує допомоги.
 
Психологічна допомога надається в рамках проєкту:
«Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють». Проєкт впроваджує ГО «Жіночий консорціум України» у співпраці та за підтримки ERIKS Development Partner (Швеція).
 
Ми сильні разом! 

Джерело: Жіночий консорціум України 24 сiчня 2023


Тегипсихологія,   допомога,   стрес,   безкоштовно,   тривога

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.