Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Проблеми жінок Остерської громади на Чернігівщині

Команда проєкту «Своєчасна та відповідна підтримка і допомога населенню, яке постраждало від війни» відвідала Остерську громаду на Чернігівщині. Знайомство з жителями почалося із спілкування з психологом, Наталією Колесніченко, яка попросила присутніх розповісти що їх сьогодні найбільше турбує.

Мами, які прийшли на зустріч з дітьми, в один голос казали, що найбільше піклуються про своїх дітей, їхнє майбутнє і здоров'я. Через війну ці переживання зросли в рази. Зараз основна проблема в тому, що школа не працює, продовжений день і садочок лише онлайн, а отже, батьки мають свій робочий графік узгоджувати із графіком дитей.

Учасники зустрічі, і дорослі і діти, одразу йшли на контакт, відверто говорили про себе та свої проблеми. Потім діти спільно з батьками виконали дві арт-терапевтичні практики. «Хмаринка» - це розповідь про проблеми, які турбують найбільше. Окрім опиу на папері, практика передбачає проговорювання свої турбот.

Вправа «Парасолька» - допомагає віднайти ресурси, щоб подолати проблеми і протистояти негараздам. Діти активно допомагали мамам, додавали кольорів на малюнки, зображали свої дитячі абстракції, або створювали сюжети - малюнки з дійовими особами і охоче розповідали про результати своєї творчості.

А щоб поповнити втрачену енергію, команда привезла учасникам зустрічі солодощі, якими діти й батьки охоче посмакували. І дорослі і діти дякували команді за зустріч і розходились з позитивним настроєм.

Нагадаємо, проєкт «Своєчасна та відповідна підтримка і допомога населенню, яке постраждало від війни» Жіночий консорціум України реалізує у Чернігівській та Київській областях, а також у місті Києві. Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни зіткнулися ВПО, місцеві жителі та громади, грошову допомогу та психологічну підтримку, підтримку віддалених громад, соціально-економічну підтримку жінок, які втратили малий бізнес, працевлаштування.


Джерело: Жіночий консорціум України 19 вересня 2023


Тегиправа жінок,   війна

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми