Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють»: Перші гранти для жінок в Запоріжжі

 Із самого початку проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють», який реалізує  ГО «Жіночий консорціум України» у співпраці та за підтримки ERIKS Development Partner (Швеція) була проведена підготовка до впровадженню грантового напрямку. Це й вивчення зацікавленості жінок в грантових програмах, спеціалізоване експрес-навчання в грантових школах для жінок (он-лайн та офф-лайн), проведення конкурсу заявок на отримання грантів задля генерування додаткової підтримки для родин з дітьми.

У більшості цих жінок було зруйновано житло, майно, обладнання, в тому числі те, що надавало їм можливість працювати та годувати родину. Вони  змушені були переїхати до більш безпечних регіонів, розпочати все з нової сторінки. Грантова допомога в рамках проєкту має на меті сприяти відновленню того, що жінки мали до війни.

Першими ластівками в отриманні грантів стали п’ять жінок із Запоріжжя та області. Тепло на душі від того, як радіють наші жінки від тієй невеликої допомоги: музичне обладнання для вокального гуртка для дітей та дорослих, конвекційна піч для випікання запашних круасанів до кави та налагодження успішної дрібної торгівлі, обладнання та матеріали для манікюру і надання послуг, обладнання для виготовлення дитячого та дорослого одягу з індивідуальними принтами, портативне обладнення для для швидкої доставки продуктів харчування від виробника до кінцевого споживача. Це короткий перелік малих бізнес-проєктів, за яким стоїть проста істина – ці жінки зможуть забезпечувати фінансову стабільність своїх родин.

І це лише в одній області. Проєкт реалізується ще у чотирьох регіонах – будемо й надалі інформувати всіх про  розвиток грантового напрямку проєкту.

Нагадаємо, проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» є багатопрофільним: це надання первинної психологічної допомоги та переадресації запитів від громадян на телефонну лінію психологічної допомоги; робота гуманітарних мобільних бригад в п’яти регіонах України, включаючі моніторинг потреб, гуманітарну та консультативну допомогу сім`ям з дітьми; навчання та грантова підтримка відновленню соціо-економічного стану в домогосподарствах з дітьми (грантові школи для жінок та підлітків); підтримка спільних ініціатив та активностей в громадах; різноманітні соціо-реабілітаційні активності в Сумській, Запорізькій, Херсонській/Миколаївській, Київській областях та в місті Києві. 


Джерело: Жіночий консорціум України 15 вересня 2023


Тегидіти,   Україна,   Діти,   допомога,   відновлення

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.