Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Представники Norwegian People`s Aid відвідала «Коло щасливих» в Обухові

 Як працює безпечний простір «Коло щасливих» в Обухові на Київщині, з якими викликами стикається, чого команда досягла за сім місяців роботи та які перспективи існують для розвитку проєкту з`ясовувала днями група представників донора, Norwegian People`s Aid (Норвезької Народної Допомоги), під час моніторингового візиту в Обухів.

Команді проєкту дійсно є чим похвалитись: налагоджена співпраця із органами влади та соціальними службами дозволяє охопити якомога більше жінок та дівчат, а цікаві та корисні заходи (тренінги, консультації, заняття із фізичної активності) роблять «Коло щасливих» популярним жіночим хабом, який надає важливі і корисні послуги.

Під час візиту команда Обухівського «Кола щасливих» не влаштовувала жодних показових прийомів, робота тривала за звичайним розкладом, тож моніторингова група мала змогу долучитися до одного з найулюбленіших напрямків діяльності відвідувачок простору – заняття з кулінарії. Цього разу готували еклери і одразу ж пригощали ними гостей.

Загалом, робота проєкту визнана представниками NPA успішною, адже окрім різноманітних заходів та перфомансів, команда наполегливо працює у сфері підтримки жінок у складних життєвих обставинах, має вже низку успішних юридичних і психологічних кейсів.

Проєкт «Коло щасливих. Простір для жінок і дівчат» Жіночий консорціум України реалізує у співпраці та за підтримки Norwegian People`s Aid (Норвезької Народної Допомоги). Безпечні простори для жінок, дітей та дівчат-підлітків створені у м. Обухів Київської області та селищі Пісочин Харківської області. Простори дають можливість відвідувати майстер-класи, тренінги та спортивні заходи, отримати різноманітні консультації, допомогу та підтримку, змістовно проводити своє дозвілля у приємному товаристві.

Індивідуальні консультації, які жінки та дівчата отримують у психологинь та юристок, а також їхні історії залишаються конфіденційними і не висвітлюються в медійному просторі.


Джерело: Жіночий консорціум України 18 вересня 2023


ТегиУкраїна,   допомога,   толока,   Коло щасливих,   коло щасливих

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.