Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Підтримка соціально-економічної реінтеграції жінок: відбувся триденний тренінг від команди Жіночого консорціуму України

 Через російську агресію чимало українців зіткнулися з проблемою пошуку роботи. І в умовах постійних обстрілів, невизначеності, в якій нині ми всі живемо, це стає ще додатковим стресом. Для того, щоб допомогти жінкам, які постраждали внаслідок війни, підготуватися до майбутньої розмови з працедавцем, команда Жіночого консорціуму України провела триденний тренінг «Працевлаштування та розвиток комунікаційних навичок».

Під час третього – завершального дня, серед іншого, виконали практичну вправу «Як я можу переконати роботодавця взяти мене на роботу?». Розглянули, які запитання є некоректними, чому важливим є активне слухання, як можна спонукати до відвертості, а ще говорили про нерозуміння та провокації.

Тренерка Алли Ворон-Заключнова заохочувала учасниць до активної роботи у групах, ставила відкриті запитання, спонукаючи слухачок до продуктивної взаємодії. Слухачки працювали в групах, потім озвучували свої міркування, доповнювали одна одну, розповідали власні історії пошуку роботи і до яких запитань свого часу не були готовими.

Завдяки вправі «Як «правильно» відповісти на питання роботодавця» розглянули можливі варіанти відповідей на деякі питання роботодавців під час співбесіди. А під час виконання вправи «Підлаштування» слухачки дізналися, як бути переконливим на співбесіді, щоб зрештою отримати роботу.

Ми вдячні учасницям тренінгу за активну залученість у роботу, за те, що ділилися своїм досвідом, дискутували, творчо підходили до завдань, ставили запитання і висловлювали зацікавленість темою. Це свідчить про їхню наполегливість, про те, що жінки не опускають рук, а намагаються шукати шляхів, як досягти мети. І, сподіваємося, цей тренінг буде корисним для них і стане в пригоді під час майбутніх співбесід.

Нагадаємо, що проєкт «Своєчасна та відповідна підтримка і допомога населенню, яке постраждало від війни» Жіночий консорціум України реалізує у Чернігівській та Київській областях, а також у місті Києві. Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни зіткнулися ВПО, місцеві жителі та громади, грошову допомогу та психологічну підтримку, підтримку віддалених громад, соціально-економічну підтримку жінок, які втратили малий бізнес.


Джерело: Жіночий консорціум України 20 листопада 2023


Тегижінки,   тренінг,   Україна,   допомога,   Жінки,   Допомога

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.