Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Оновлений розклад активностей Простору

 #БезпечнийПростір_дляЖінокДівчат_уХерсоні_ЖіночогоКонсорціумуУкраїни

До уваги жительок Херсона та області!

До вашої уваги графік активностей у Безпечному просторі для жінок і дівчат у Херсоні на наступний тиждень. Вкотре закликаємо вас долучатися по можливості до наших занять. «Малювання для всіх», «Адаптивна йога», «Основи самозахисту» та група психологічної підтримки, арттерапевтичні заняття, релаксаційні практики з покращення психоемоційного стану.

 

Не забувайте про можливість отримати індивідуальну консультацію з психологічної підтримки, юридичну та з запобігання і надання допомоги у випадках насильства. Консультації з психологічної підтримки доступні й онлайн! Долучайтеся й до онлайн групової сесії, на якій ми разом зробимо ресурсну медитацію! Актуальні години – у світлинах нижче.

Ще раз нагадуємо, що всі заходи Безпечного простору для жінок і дівчат у Херсоні є безкоштовними.

 

З усіх питань звертайтеся на номер Безпечного простору для жінок і дівчат у Херсоні:

тел. +38 050 915 81 75 Viber, Telegram, WhatsApp

Або пишіть на електронну адресу: prostir.zhinok.kherson@wcu-network.org.ua

Безкоштовні заняття проводяться Жіночим консорціумом України у межах діяльності Безпечного простору для жінок і дівчат у Херсоні. Щиро вдячні за партнерство ХОЦ "Успішна жінка".

Цей матеріал було підготовлено за щедрої підтримки Міжнародного Медичного Корпусу за рахунок гранту Міністерства іноземних справ і міжнародної торгівлі Канади (GAC). Зміст покладається на відповідальність організації Жіночого консорціуму України і не обов’язково містить виклад точок зору Міжнародного Медичного Корпусу, GAC чи Уряду Канади."


Джерело: Жіночий консорціум України 10 травня 2024


ТегиУкраїна,   Херсон,   простір,   активності,   розклад,   Розклад,   Простір

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми