Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Онлайн тренінг «Навички ефективної взаємодії волонтерів громади із постраждалим внаслідок війни людьми: підхід резилієнс»

До уваги волонтерок та волонтерів!

Жіночий Консорціум України проводить вебінар-тренінг  «Навички ефективної взаємодії волонтерів громади із постраждалим внаслідок війни  людьми: підхід резилієнс».

Жіночий консорціум України розуміє важливість роботи волонтерів і волонтерок. Робота важка. Іноді, люди, що допомагають іншим забувають допомогти собі. Або, просто настає момент, коли руки опускаються і здається, що Ви більше не можете допомогти.

Як підтримати себе? Як надавати первинну підтримку людям, у стані стресу, якщо ти не маєш психологічної або соціальної освіти? Отримайте відповіді на ці запитання на вебінарі-тренінгу. 

ДЕ: платформа ZOOM.

Коли 1-3 липня 2022

Час: 10.00 - 12.00 за Києвом

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTxjv5TpQG0frBJ0AYMXQUK0iS3nNJbu1-AxV2_cQaGqXYJQ/viewform

Контактна особа: Світлана Тарабанова - всі месенджери 050 623 58 46

[email protected]


 


Джерело: Жіночий Консорціум України 14 червня 2022


НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".