Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Онлайн трансляція з психологинею Тетяною Діхтярук

 Жіночий консорціум України починає цикл онлайн розмов з психолоинею, які, сподіваємось, допоможуть нам усім стійко і гідно  тримати удари, і продовжувати достойно жити назло усім ворогам!

Відтепер, щочетверга, об 11.00 ми підніматимемо найважливіші теми психологіччних травм та проблем, що виникають внаслідок війни. Перша розмова відбудеться 22 вересня. Залишайте свої запитання під цим анонсом, або під час самої трансляції. Ми обов`язково передамо їх експертці.

Нажаль, у нас багато тем для таких консультацій. Ми вдячні усім, хто взяв участь в опитуванні. Усі ці теми ми будемо обговорювати. Однак, почнемо з дуже болючої теми, про яку багато хто не хоче ні говорити, ні думати.

Страшні картинки наслідків катувань та звірств орків над українцями стали невід`ємною частиною інформаціної картини сьогоднішнього дня. Це несподіваний потужний удар по нашій психіці, до якого ми, нормальні люди, виявились не готовими. Як з цим жити??? Дехто «ховається» від такої інформації, дехто приймає її піддіється бурхливим почуттям ненависті і люті. Що ж відбувається з нашою психікою? Як правильно поводитись – «ховатись» від такої інформації, чи пеперживати її в собі і ненавидіти ворога? Про це поговоримо з психологинею фасилітаторкою діалогів, модераторкою груп взаємопідтримки, практикинею ненасильницького спілкування Тетяною Діхтярук.

 

Дивіться на нашій Facebook сторінці. 


Джерело: Жіночий Консорціум України 21 вересня 2022


Тегидопомога,   онлайн,   трансляція,   психологиня,   консультація

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".