Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Онлайн-сесії для жінок

 #БезпечнийПростір_дляЖінокДівчат_уХерсоні_ЖіночогоКонсорціумуУкраїни

Безпечний простір для жінок і дівчат у Херсоні запрошує на безоплатні групові онлайн-сесії з відновлення та збільшення власних ресурсів, психологічної підтримки  для жінок і дівчат:

 

3 квітня – Ресурсна медитація

10 квітня – Казкотерапія

17 квітня – Невидимі наслідки війни

24 квітня – Лист Всесвіту. Ресурсна медитація

 

Теми сесій ви можете обрати за своїм бажанням, кількість участі необмежена.

Усіх охочих просимо заповнити форму реєстрації:

https://forms.gle/Xj1jQJaLd9vz2fAP9

 

Після заповнення форми реєстрації Ви отримаєте посилання на онлайн підключення на сесії.

Фахову психологічну підтримку надає провідна психологиня Ганна Сердюкова.

 

Безкоштовні заходи проводяться у межах діяльності Безпечного простору для жінок і дівчат у Херсоні Жіночим консорціумом України за підтримки International Medical Corps та фінансування Міністерства іноземних справ і міжнародної торгівлі Канади. Щиро вдячні за партнерство ХОЦ "Успішна жінка".


Контакти Безпечного простору для жінок і дівчат у Херсоні:

тел. +38 050 915 81 75 Viber, Telegram, WhatsApp

електронна адреса: prostir.zhinok.kherson@wcu-network.org.ua


Цей матеріал було підготовлено за щедрої підтримки Міжнародного Медичного Корпусу за рахунок гранту Міністерства іноземних справ і міжнародної торгівлі Канади (GAC). Зміст покладається на відповідальність ЖКУ і не обов’язково містить виклад точок зору Міжнародного Медичного Корпусу, GAC чи Уряду Канади.

 


Джерело: Жіночий консорціум України 02 квiтня 2024


ТегиУкраїна,   онлайн,   підтримка

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.