Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Олена Зеленська обговорила гендерну рівність з першою леді Німеччини

Дружина Президента України Олена Зеленська обговорила з першою леді Німеччини Ельке Бюденбендер питання забезпечення рівних можливостей для чоловіків і жінок.

Про це Зеленська повідомила у Фейсбуці.

"Вчора мала приємність поспілкуватися з першою леді Німеччини пані Ельке Бюденбендер. Під час відеодзвінка ми обговорили низку спільних напрямків, над якими працюємо в наших країнах. Зокрема це забезпечення рівних можливостей для чоловіків і жінок в усіх сферах, включно з отриманням освіти та вибором професії, усунення дискримінації в оплаті праці чоловіків і жінок. Для України ці питання є частиною зобов’язань, які ми взяли на себе в межах ініціативи "Партнерство Біарриц", - написала Зеленська.

За її словами, вона поділилася напрацюваннями, "зокрема розповіла про нещодавно ухвалений закон, який дає чоловікам право на додаткову оплачувану 14-денну відпустку впродовж трьох місяців з дня народження дитини".

"Цікаво, - зауважила Зеленська, - що саме з Німеччини почалася історія іншого мого проєкту. Два роки тому під час автобусної екскурсії Берліном з’явилося чітке бачення важливості впровадження україномовних аудіогідів для поширення української мови. Рада, що ідея переросла в повноцінний проєкт, результатом якого є відкриття вже 15 україномовних аудіогідів. Чекаю на запуск ще двох аудіогідів у Німеччині, щоб розповісти вам більше".

Цього літа український аудіогід може з'явитися в ще одному музеї столиці Австрії – Віденському будинку мистецтв (Kunst Haus Wien). Про це повідомляється на сторінці у Фейсбуці Посольства України в Австрії.

 


Джерело: УКРІНФОРМ 30 квiтня 2021


Тегигендерна рівність,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.