Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Обговорення навчальних потреб

 4 липня 2024 р. у м. Харкові представниці команди Проєкту «Підвищення стійкості в кризових ситуаціях шляхом комплексного запобігання та реагування на ГЗН».Марія Ушакова та Наталія Бобро, взяли участь в обговоренні навчальних потреб з Єлизаветою Морозовою, яка 7 років поспіль очолює відділ методичного забезпечення соціальної роботи у Харківському міському центрі соціальних служб "Довіра". Пані Єлизавета поділилася своїм досвідом, набутим за понад 10 років роботи в соціальній сфері, і особливо, - досвідом роботи під час війни.

Результати інтерв'ю допоможуть у розробці тренінгу, що відповідатиме потребам фахівців ХМЦСС “Довіра”, та сприятимуть реалізації державних програм у напрямку запобігання та реагування на гендерно зумовлене насильство в м. Харкові.

Дякуємо Харківському міському центру соціальних служб "Довіра" за співпрацю!

Проєкт «Підвищення стійкості в кризових ситуаціях шляхом комплексного запобігання та реагування на ГЗН».реалізується ВГО «Жіночий консорціум України» у співпраці та за підтримки Norwegian People’s Aid (NPA).


Джерело: Жіночий консорціум України 08 липня 2024


ТегиУкраїна,   навчальні потреби

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".