Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Мінсоцполітики розробляє "Мапу допомоги" постраждалим від домашнього насильства

Міністерство соціальної політики розробляє інтерактивну мапу спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Про це повідомляється на сайті міністерства.

"Для оперативного реагування та надання допомоги особам постраждалим від домашнього насильства Мінсоцполітики розробляє інтерактивну мапу, на якій у розрізі областей будуть нанесені контакти спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб та контактні дані персонально відповідальних осіб за протидію домашньому насильству на рівні обласних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міських, сільських, селищних рад", - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, головна ідея створення «Мапи допомоги» - швидкий пошук контактної інформації з метою оперативного інформування про вчинення домашнього насильства та організації надання допомоги постраждалим особам.

Разом з тим, інформують у відомстві, враховуючи активне впровадження диджиталізації, перспективним завданням Мінсоцполітики визначає забезпечення поширення «нульової толерантності» до насильства, інформації про отримання спектру послуг (з урахуванням правил конфіденційності) серед громадськості шляхом перезавантаження інформаційних додатків у формат QR-коду для легкого сканування фотокамерою мобільного телефону, а також створення зручних інформаційних сервісів (пошукових фільтрів та інформаційних карт), доступних для населення.

Пропозиції, зауваження та рекомендації громадськості приймаються за електронною адресою: [email protected]

Як повідомлялося, раніше в Україні запустили гарячу лінію з попередження домашнього насильства. Номер лінії – 1547.

 


Джерело: УКРІНФОРМ 17 вересня 2020


Тегинасильство щодо жінок,   насильство щодо дітей,   насильство усім'ї

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.