Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

McDonald`s заявила, що досягне гендерної рівності в компанії через 10 років

Американська McDonald's Corp., найбільша в світі мережа ресторанів швидкого обслуговування, повідомила, що до кінця 2025 року McDonald's має намір збільшити частку жінок на посадах старших директорів або вище до 45%, повідомляється в прес-релізі компанії, на який посилається Інтерфакс. Це приблизно на 8% перевищує показник 2020 року.

McDonald's поставила за мету досягти гендерної рівності на керівних посадах до кінця 2030 року.

Крім того, компанія розраховує довести частку керівників в США з недостатньо представлених груп до 35% до кінця 2025 року, що приблизно на 6% вище показника за 2020 рік.

Починаючи з 2021 року, виконавчі віце-президенти компанії отримуватимуть винагороду за досягнення цих «кількісних показників, пов'язаних з управлінням людським капіталом», наголошується в повідомленні.

Котирування акцій McDonald's змінюються незначно в ході попередніх торгів у понеділок. Ринкова вартість компанії за останній рік скоротилася на 0,6%, в той час як фондовий індекс Dow Jones Industrial Average додав 8,6% за цей період.


Джерело: mind.ua 23 лютого 2021


Тегигендерна рівність,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.