Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Краснопілля отримало гуманітарні, продуктові набори та грошову допомогу

 Зупинка – селище Краснопілля!

Команда Жіночого Консорціуму України, Сумський центр підтримки сімей / Хаб, Комунальний заклад «Краснопільський палац культури» Краснопільської селищної ради відвідала черговий населений пункт на Сумщині у рамках проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» за підтримки ERIKS Development Partner (Швеція).

Ми завжди намагаємося максимально враховувати потреби громад, бо попри, здавалося б, схожі умови життя і схожі проблеми, з якими стикаються зокрема ВПО, часто потреби людей дуже різняться. Саме через це наша команда завчасно провела моніторинг жителів громади, завдяки чому визначила найбільш вразливі родини Краснопільської ТГ, які потребують додаткової грошової та гуманітарної допомоги, ідеться як про внутрішньо переміщених осіб, так і сімей, що опинилися в скрутних життєвих обставинах. А також моніторинг того, яку саме допомогу вони хотіли б отримати. Тож у наших пакунках – усе необхідне: продукти та санітарно-гігієнічні набори. Крім того, окремі родини СЖО отримали грошову допомогу. Нинішня ситуація стала непростою для всіх українців, проте є родини, які опинилися у вкрай складних обставинах, тож ми вирішили їх підтримати і в такий спосіб. Бо ж ідеться не лише про гроші, йдеться про й моральну підтримку в такий спосіб, яку відчуває людина, коли розуміє, що не лишилася сам на сам, що поруч є чиєсь плече, на яке можна бодай трохи опертися.

Зважаючи на зворотний зв’язок, люди зосталися задоволеними такою підтримкою, і не лише вмістом пакунків, але й увагою і турботою про них. Щира вдячність, щасливі, усміхнені обличчя людей і запрошення приїжджати ще – того доказ. А ми намагаємося бути і далі в постійному контакті з жителями громади, тож одразу поцікавилися, на яку допомогу вони очікують наступного разу, які нині їхні потреби. Лише завдяки постійній комунікації ми знаємо точно: те, що ми робимо – актуальне і на часі. Проєкт триває, а отже, триває підтримка й інших українських громад. Стежте за нашими новинами.


Джерело: Жіночий консорціум України 25 травня 2023


ТегиГуманітарна допомога,   гуманітарна допомога,   набори,   громадська організація

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".