Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Як розвивати власний бізнес? Нейромережі в поміч!!

 Як використовувати нейромережі та Інстаграм для розвитку власного малого бізнесу вчилисьвідвідувачки безпечного простору для жінок і діавчат «Коло щасливих» в Обухові. Команда проєкту постійно дбає про всебічний розвитоксвоїх відвідувачок і чергове навчання не стало винятком

І це не даремноАдже сьогодніщоб робитирекламний контент своїм товарам та полугамзовссім не потрібно наймати дорогих фахівцівПотрібно тільки знати алгоритми та правила роботи нейромереж і тодіякщо усе правильно зробити, ШІ буквально сам працюватиме за вас: відео, фото, тексти будуть мережа створюватиме і публікуватиме без вашої участіале за вашим планом. 

Професійний маркетолог розповіла слухачкамосновні правила та нюанси роботи з неййромережами в Інстаграмі, а жінки і дівчатаодразу почали ввипробовувати нові знання на практиці. Таким чином безпечний простір «Коло щасливих» продовжує працювати для всебічногорозвитку та професійного росту відвідувачок.

Нагадаємощо проєкт «Коло щасливихПростірдля жінок і дівчат» Жіночий консорціум Україниреалізує у співпраці та за підтримки NorwegianPeople’s Aid (NPA). Безпечні простори для жінокдітей та дівчат-підлітків створені у м.ОбухівКиївської області та селищі Пісочин ХарківськоїобластіПростори дають можливість відвідуватимайстер-класитренінги та спортивні заходи, отримати різноманітні консультаціїдопомогу та підтримкузмістовно та з користю проводити своєдозвілля у приємному товаристві.

Індивідуальні консультаціїякі жінки та дівчатаотримують у психологинь та юристок, а також їхніісторії залишаються конфіденційними і не висвітлюються в медійному просторі.


Джерело: Жіночий консорціум України 05 липня 2024


ТегиУкраїна,   Нейромережі,   інстаграм

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми