Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Як пройшов тренінг «Працевлаштування та розвиток комунікаційних навичок» у Києві

 У межах проєкту  «Своєчасна та відповідна підтримка і допомога населенню, яке постраждало від війни» у Києві стартував тренінг «Працевлаштування та розвиток комунікаційних навичок». Його основна мета - надати базову допомогу для соціально-економічної реінтеграції жінкам, які постраждали внаслідок війни.

Серед іншого учасники тренінгу дізнаються про те, як правильно написати привабливе резюме та мотиваційний лист, як спілкуватися працедавцями у письмовій і усній формі, як у телефонному режимі, так і під час безпосередньої зустрічі. А ще вони навчаться знімати відео-резюме,  дізнаються про те, як правильно «себе подавати» та багато інших, важливих для працевлаштування моментів.

У перший день тренінгу, коли традиційно відбувається знайомство учасниць, вони традиційно розповідають не тільки про себе, а й про те, що розраховують дізнатись від час навчання. Сьогодні жінки і дівчата говорили, що чекають не тільки нових знать, а й розраховують на обмін досвідом. А ще жінки, більшість з яких вимушені переселенки, говорили про те, що навчання – це можливість знайомитись з людьми у новому місці, не впадати у відчай чи депресію, а отримувати заряд впевненості і жити далі.

Нагадаємо, що проєкт «Своєчасна та відповідна підтримка і допомога населенню, яке постраждало від війни» Жіночий консорціум України реалізує у Чернігівській та Київській областях, а також у місті Києві. Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни зіткнулися ВПО, місцеві жителі та громади, грошову допомогу та психологічну підтримку, підтримку віддалених громад, соціально-економічну підтримку жінок, які втратили малий бізнес.


Джерело: Жіночий консорціум України 17 листопада 2023


Тегинавчання,   тренінг,   Україна,   працевлаштування,   Навчання

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.