Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Як пройшла дитяча толока Катюжанському ліцеї

 Спілкування з психологами, роздуми та малюнки про мир, а також солодке гощення – так зустріли Всесвітній день миру вихованці  Катюжанського ліцею Димерської селищної ради, що на Київщині 

Дитячу толоку організувало ГО "Жіночий консорціум України" в рамках проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» у співпраці та за підтримки ERIKS Development Partner (Швеція). 

Ліцеїсти різного віку, яким довелось пережити окупацію, розуміють і пояснюють поняття мир дуже просто: «Мир – це коли немає війни». Їхні малюнки також красномовні – мир потрібен усім людям землі, тому вони малюють голубів над планетою, прапори різних країн, і як символ захисту – український стяг, тризуб і відоме тепер усім землянам гасло «Слава Україні! Героям слава!»

Проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють», який реалізує ГО "Жіночий консорціум України" у співпраці та за підтримки ERIKS Development Partner (Швеція) направлений на забезпечення жінок та дітей гуманітарною підтримкою, а також надання можливостей для розвитку індивідуального підприємництва, впровадження ініціатив щодо розвику громад, налагодження роботи хабів підтримки сімей.

Нагадаємо, що з Катюжанським ліцеєм Димерської селищної ради Жіночий консорціум співпрацює уже кілька місяців. За підтримки міжнародних донорів, навчальний заклад отримав оргтехніку, меблі та інше необхідне обладнання, а також була надана допомога з ремонтом будівлі.


Джерело: Жіночий Консорціум України 22 вересня 2022


Тегинавчання,   допомога,   толока

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.