Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Як підтримувати фізичне і психологічне здоров'я під час війни

Стрес від війни може суттєво вплинути на якість життя. Не втомлюємося повторювати, що одна з основних задач кожного українця сьогодні — зберегти власне психологічне та фізичне здоров’я. 

Читайте корисну інфографіку з чек-листом дієвих порад, як підтримувати фізичне і психологічне здоров’я під час війни.

На додаток до цього, вже тривалий час на базі Жіночого консорціуму України діє лінія соціально-психологічної підтримки в партнерстві з BICE - Bureau International Catholique de l'Enfance. На гарячій лінії працюють професійні психологині з великим досвідом роботи розв'язання проблем у кризових ситуаціях. Тож ви можете звертатися на лінію підтримки з питаннями, що вас хвилюють та отримати професійну персональну консультацію. 

Звернутися за допомогою можна за телефонами:

Лінія для підтримки дорослих:

+38 (067) 400 22 77  

Лінія для підтримки підлітків та молоді "рівний-рівному":

+38 (066) 095 66 29

+38 (099) 627 62 88

 

 


Джерело: Жіночий Консорціум України 21 вересня 2022


Тегиздоров'я,   психологія,   психологічна допомога дітям,   війна,   стрес

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".