Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Як підтримувати фізичне і психологічне здоров'я під час війни

Стрес від війни може суттєво вплинути на якість життя. Не втомлюємося повторювати, що одна з основних задач кожного українця сьогодні — зберегти власне психологічне та фізичне здоров’я. 

Читайте корисну інфографіку з чек-листом дієвих порад, як підтримувати фізичне і психологічне здоров’я під час війни.

На додаток до цього, вже тривалий час на базі Жіночого консорціуму України діє лінія соціально-психологічної підтримки в партнерстві з BICE - Bureau International Catholique de l'Enfance. На гарячій лінії працюють професійні психологині з великим досвідом роботи розв'язання проблем у кризових ситуаціях. Тож ви можете звертатися на лінію підтримки з питаннями, що вас хвилюють та отримати професійну персональну консультацію. 

Звернутися за допомогою можна за телефонами:

Лінія для підтримки дорослих:

+38 (067) 400 22 77  

Лінія для підтримки підлітків та молоді "рівний-рівному":

+38 (066) 095 66 29

+38 (099) 627 62 88

 

 


Джерело: Жіночий Консорціум України 21 вересня 2022


Тегиздоров'я,   психологія,   психологічна допомога дітям,   війна,   стрес

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".