Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Грантова школа для жінок. День 1

 Втомлені, але щасливі. Так можна описати стан колективу тренерів Першої Грантової школи, що реалізується в рамках проекту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» за підтримки ERIKS Development Partner (Швеція).

22 травня 2023 року успішно стартувала онлайн школа для жінок, з написання грантових заявок. Про результати онлайн навчання та теми, які ми надали нашим ученицям, ми розповімо найближчими днями. А сьогодні ми хочемо поділитись іншим важливим моментом. Це моніторинг, який провели наші спеціалісти, аналізуючі реєстраційні заявки.

Протягом тижня зареєструвалися на навчання з написання грантів майже 900 жінок. Ми звичайно припускали, що на даний момент велика кількість активних жінок шукають нові можливості для розвитку та реалізації себе. Але що це набере таких масштабів, ми не могли уявити.

Інформація про нашу Першу Ґрантову школу розлетілася по всій Україні. Географія проживання наших студенток охоплює всю Україну. Це жінки різних вікових категорій (18-35 років 29,7%, 35-45 років 51,1%, 45-60 років 17,2%, старше 60 років 1.9%). Різного соціального статусу (внутрішньо переміщені особи – 70,5%, жительки приймаючих громад – 3.8%, інше – 21,7%). І це жінки які мають від одного та більше дітей віком до 18 років.

Це дуже мотивовані жінки, які не звикли опускати руки.

Ми хочемо з вами поділитись деякими витягами із заявок наших студенток.

 

«У наш нелегкий час мати можливість працювати не тільки самостійно, а й створювати робочі місця для інших людей - це велика відповідальність і чудова можливість зробити свій внесок у відбудову країни. Саме зараз наша країна входитиме у великий період швидкого розвитку завдяки допомозі іноземних партнерів і їй, як ніколи, потрібні розумні, цілеспрямовані, ініціативні люди. Я дуже хочу стати частиною цього великого та могутнього процесу відновлення нашої Батьківщини.»

 

«Хочу стати самостійною, фінансово незалежною, хочу мати нормальний дохід, щоб змогти закрити основні потреби сім'ї. Хочу розвиватися і знайти свій шлях в житті. Я більше 11 років доглядаю сина з інваліднісьтю, хочу зробити щось для себе.»

«Я залишилася з дитиною сама . Чоловік загинув захищаючи Україну. Ми з донькою будемо повертатися в Україну в Херсон в червні місяці. І я хочу пройти це навчання для того, щоб вивчитись і забезпечувати свою доньку.»

«Вдома мала успішну зайнятість та заробіток надаючи послуги садівника та ландшафтного дизайну, оскільки маю вишу освіту з цієї спеціальності. Виїхали без свого обладнання та інструментів, лише дитячі речі. Проживши рік в розпачі, зрозуміла, що треба брати себе в руки і починати спочатку те, що більше всього люблю та вмію. Хочу отримати якісний інструмент та техніку для подальшої роботи в цьому напрямку.»

«Хочу пройти це навчання щоб бути прикладом для своїх діточок, що не треба зупинятись, а треба йти у перед. Хочу реалізуватись в непростий для нас час і забезпечити свою родину. Так як ми втратили житло мрію про те що зможу заробити на нове і все буде Україна.» 

Текст підготувала координаторка програми «Робота з жінками» Вікторія Василевська.

Нагадаємо, Грантова Школа для жінок проводиться в рамках проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють», який іночий консорціум України» реалізує у співпраці та за підтримки ERIKS Development Partner (Швеція).


Джерело: Жіночий консорціум України 24 травня 2023


Тегижінки,   навчання,   допомога,   Жінки,   грантова школа

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми