Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Графік проведення інформаційно-консультаційних сесій з правових питань у Безпечному просторі для жінок і дівчат

 #БезпечнийПростір_дляЖінокДівчат_уХерсоні_ЖіночогоКонсорціумуУкраїни

До уваги жительок Херсона та області!

У Безпечному просторі для жінок і дівчат у Херсоні Жіночого консорціуму України постійно відбуваються групові інформаційно-консультаційні сесії з правових питань. Графік їхнього проведення у вересні дивіться нижче. Просимо вас уважно ознайомитися з тематикою і звернути увагу на день і час проведення. Заплануйте собі відвідини, бо це дуже важливо!

Також нагадуємо, що в нашому Просторі є Індивідуальні юридичні консультації, отримати їх можна з понеділка по п’ятницю, з 12.00 до 15.00. Правову підтримку для жінок і дівчат надає провідна юристка, правозахисниця Марина Єлисєєва.

Наголошуємо, що як індивідуальна, так і групова юридична підтримка є безоплатною!

З усіх запитань звертайтеся на номер +38 050 915 81 75 Viber, Telegram, WhatsApp.

Або пишіть на електронну адресу: prostir.zhinok.kherson@wcu-network.org.ua

Безпечний простір для жінок і дівчат у Херсоні реалізується Жіночим консорціумом України за підтримки International Medical Corps та фінансування Уряду Канади. Також щиро вдячні за партнерство ХОЦ "Успішна жінка" .

Цей матеріал було підготовлено за щедрої підтримки Міжнародного Медичного Корпусу за рахунок гранту Міністерства іноземних справ і міжнародної торгівлі Канади (GAC). Зміст покладається на відповідальність організації Жіночого консорціуму України і не обов’язково містить виклад точок зору Міжнародного Медичного Корпусу, GAC чи Уряду Канади.


Джерело: Жіночий консорціум України 14 вересня 2023


Тегиправа,   Україна,   консультації,   графік,   вересень

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.