Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

До уваги жительок Херсона та області!

Запрошуємо вас на групову онлайн зустріч із психологічної підтримки «Цікаво про темперамент», що відбудеться 22 листопада 2023 р. о 20:00 год. в межах діяльності Безпечного простору для жінок і дівчат у Херсоні Жіночого консорціуму України.

 

Щоб узяти участь, просимо вас заповнити форму попередньої реєстрації:

https://forms.gle/8t8aT6AqK4pwf2qd6

 

Посилання на онлайн підключення ми надішлемо після реєстрації.

 

Долучайтеся! Запевняємо буде і цікаво, і інформативно!

 

Також запрошуємо на індивідуальні онлайн консультації з психологічної підтримки.

 

Посилання на форму попередньої реєстрації для участі в індивідуальних онлайн консультаціях з психологічної підтримки:

https://forms.gle/11Wv1zp3tQkRHp2x5

 

Онлайн зустрічі та консультації проводить провідна психологиня Ганна Сердюкова.

 

Ми вкотре нагадуємо, що всі заходи Безпечного простору для жінок і дівчат у Херсоні є безкоштовними.

 

Контакти Безпечного простору для жінок і дівчат у Херсоні:

тел. +38 050 915 81 75 Viber, Telegram, WhatsApp

електронна адреса: prostir.zhinok.kherson@wcu-network.org.ua

 

Безпечний простір для жінок і дівчат у Херсоні реалізує Жіночий консорціум України за підтримки International Medical Corps та фінансування Уряду Канади. Також щиро вдячні за партнерство ХОЦ "Успішна жінка" https://www.facebook.com/uspishnajinka

 

Цей матеріал було підготовлено за щедрої підтримки Міжнародного Медичного Корпусу за рахунок гранту Міністерства іноземних справ і міжнародної торгівлі Канади (GAC). Зміст покладається на відповідальність ЖКУ і не обов’язково містить виклад точок зору Міжнародного Медичного Корпусу, GAC чи Уряду Канади.


Джерело: Жіночий консорціум України 20 листопада 2023


Тегиправа жінок,   Херсон,   безпечний простір

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.