Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Безкоштовний курс для жінок

 #БезпечнийПростір_дляЖінокДівчат_уХерсоні_ЖіночогоКонсорціумуУкраїни

Розпочинаємо проведення безкоштовних онлайн експрес-занять для жінок і дівчат (від 14 років) Херсону та області!

У Безпечному просторі для жінок і дівчат у Херсоні стартує курс «Робота із зображеннями та відео»:

Дати:

4 квітня - Редагування зображень, вибір інструментів

11 квітня - Основи відеомонтажу (1 частина)

18 квітня - Основи відеомонтажу (2 частина)

25 квітня - Використання Ютубу

Години:

19:00 - 20:30

Хто ще не зареєструвався на заняття, а має бажання їх відвідувати, то зробіть це якнайшвидше за посиланням:

https://forms.gle/ue9LJ5QDXhK36hSC9

Нагадуємо, що безкоштовні заходи проводяться у межах діяльності Безпечного простору для жінок і дівчат у Херсоні Жіночим консорціумом України за підтримки International Medical Corps та фінансування Міністерства іноземних справ і міжнародної торгівлі Канади. Щиро вдячні за партнерство ХОЦ "Успішна жінка".

Контакти Безпечного простору для жінок і дівчат у Херсоні:

тел. +38 050 915 81 75 Viber, Telegram, WhatsApp

електронна адреса: prostir.zhinok.kherson@wcu-network.org.ua

Цей матеріал було підготовлено за щедрої підтримки Міжнародного Медичного Корпусу за рахунок гранту Міністерства іноземних справ і міжнародної торгівлі Канади (GAC). Зміст покладається на відповідальність ЖКУ і не обов’язково містить виклад точок зору Міжнародного Медичного Корпусу, GAC чи Уряду Канади.


Джерело: Жіночий консорціум України 03 квiтня 2024


Тегижінки,   Україна,   Жінки,   курс,   відео

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми