Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Аншлаг на ігровому занятті у селі Комиші на Сумщині

 Команда проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» провела для підлітків села Комиші Охтирського райну Сумщини ігрове заняття циклу «Корпоративні настільні ігри як інструмент взаємодії та розвитку».   

Запит на проведення ігор в Комишанській громаді виявився потужним! Місцевий відділ освіти та адміністрації шкіл відгукнулись миттєвою згодою на пропозицію провести таку зустріч і усіляко сприяли в організації – надали комфортне приміщення з урахуванням усіх заходів безпеки. А на зустріч замість 10-15 запланованих учасників прийшло 20 хлопців і дівчат. При цому лише двоє з них вже відвідували такі ігротеки та знайомі з кількома іграми. Вони і стали добровільними  помічниками тренерів, допомагали проводити «Дуабль», «Аліас» та «Big Дженга».

Проосто в процесі заняття можна було спостерігати за розвитком ігрових здібностей учасників – від простих ігор на 15 хвилин до складніших і ще складніших. А бачили б ви як вони раділи своїм перемогам! А на перерві, попри відсутність світла, учасникам вдалось попити каву-чай та скуштувати смаколиків. Цикл ігрових сесій в Сумській області триває.

Нагадаємо, що проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» реалізується ЖКУ у Сумській, Запорізькій, Херсонській/Миколаївській, Київській областях та в місті Києві.

У межах проєкту надається первинна психологічна допомога, підтримка спільних ініціатив та активностей в громадах та різноманітні соціо-реабілітаційні активності, проводиться навчання дітей і дорослих задля відновлення соціо-економічного стану громад і окремих родин.

Проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» профінансовано ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.


Джерело: Жіночий консорціум України 11 червня 2024


ТегиКиївщина,   аншлаг,   ігрове заняття

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.