Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

24-26 листопада запрошуємо мешканок ОТГ Чернігівської області та м. Чернігів на тренінг з навичок спілкування для працевлаштування

 24-26 листопада запрошуємо мешканок ОТГ Чернігівської області та м. Чернігів на тренінг з навичок спілкування для працевлаштування

 

Громадська організація «Жіночий консорціум України» пропонує тренінг з навичок спілкування для працевлаштування. До участі в тренінгу запрошуються внутрішньо-переміщені жінки, які перебувають у Чернігівській області та жінки з місцевих приймаючих громад, які постраждали від війни, виїжджали - повернулися і прагнуть працевлаштуватися.

 

Обов’язковою умовою для участі у тренінгу є належність учасниці хоча б до однієї з цих груп:

 

• Особи із малозабезпечених сімей
• Мами-одиначки
• Багатодітні мами
• Жінки, які є головами родини
• Особи з домогосподарств, в яких є один або більше членів сім’ї з інвалідністю/ хронічними захворюваннями
• Особи з домогосподарств з людьми похилого віку АБО на утриманні людей похилого віку.

Програмою передбачені:
• 3-х денний тренінг з комунікативних навичок для працевлаштування, що проходитиме у м. Чернігів
• Допомога в написанні резюме

 

Всіх тих, які відповідають критеріям і які мають намір пройти навчальну програму, просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/Hub3M5vvHXHFG7D76

Якщо вам краще подати заявку електронною поштою, надсилайте запит на електронну адресу lv140473@ukr.net із темою листа «Заявка на СЕД». Заповнену у Word заявку відправте на цю ж електронну пошту.

 

Увага:
1. Не всі , хто звернулися, будуть запрошені до участі у Програмі.
2. Участь у Програмі - безкоштовна
3. В місці проведення заходів буде створений простір, дружній до дітей.

 

Довідка:
Програма соціально-економічної допомоги (СЕД) з малого бізнесу та працевлаштування виконується Громадською організацією Жіночий Консорціум України, яка працює в Україні з 2001 р. Програма є частиною Проекту, що впроваджується за підтримки OXFAM GB6, і пропонує у своїй частині навчання та менторство у власній справі та працевлаштуванні для внутрішньо-переміщених жінок, які перебувають в оголошених приймаючих громадах Київської та Чернігівської областях та мешканок цих приймаючих громад, які постраждали від війни.

 


Джерело: Жіночий консорціум України 16 листопада 2023


Тегитренінг,   Україна,   спілкування,   працевлаштування,   Чернігів

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.