Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

19 листопада всесвітній День жіночого підприємництва

Управлінці-профі, відкривають власні справи, створюють підприємства і розвивають власний бізнес! Це все про жінок і сьогодні ми хочемо їх привітати. Адже 19 листопада весь світ відзначає День жіночого підприємництва.

Дані свідчать, що в нашій державі зростає кількість панянок, що відкривають власні справи. За даними Forbes, частка ФОПів-жінок зростає з 2017 року. Станом на початок 2021 року в Україні зареєстровано 863 455 жінок, які працюють як фізичні особи-підприємці.

Команда Жіночого консорціуму України активно долучається до підтримки жінок у відкритті власної справи. Ми розуміємо, як важливо в такий непростий час допомогти жінкам, які прагнуть розвивати свій бізнес, які не хочуть сидіти склавши руки, а вже працюють задля свого майбутнього і майбутнього своїх дітей.

Зокрема, у межах проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» ми відкрили Грантову школу для жінок. Ми не лише навчаємо жінок базового маркетингу та мистецтва підготовки грантової заявки, а ще й підтримуємо успішні ініціативи. Ідеться про закупівлю техніки, інструментів, іншого необхідного для власної зайнятості, оплату професійного коротко-термінового навчання з отриманням диплому/сертифікату.

Бізнес-школа Sea-Wee - один із напрямків проєкту «Своєчасна та належна допомога та підтримка населенню, яке постраждало від війни». Проєкт передбачає підтримку жінок, що втратили малий бізнес чи роботу через війну. Ми тішимося, що слухачки першого етапу вже отримали перші транші на закупівлю необхідного обладнання, а отже, стали ближчими до омріяної мети – відновлення власної справи! Жінки активно між собою спілкуються, діляться досвідом, підтримують одна одну і – надихають! Бо ж це так важливо, коли поруч – однодумці.

Ми вітаємо всіх жінок-підприємиць, бажаємо нових ідей і успішної їхньої реалізації!

Проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють»» профінансовано ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.


Джерело: Жіночий консорціум України 17 листопада 2023


Тегижінки,   Україна,   Жінки,   бізнес,   підприємці

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.