Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Covid19

Карантиннагода піклуватися про себе

та своїх близьких більше             

 

 

 

Чимало людей переживають зараз стрес та потрясіння. Але Ти не одинока!

Зроби глибокий вдих і будь позитивною та готовою співпрацювати одна з одною.   

  1.      Максимально дотримуйся звичного розпорядку дня
  2.      Зведи свій «медіа-час» до мінімуму.
  3.    Дихай та роби паузи, щоб розслабитися та заспокоїтися.
  4.      Залишайся на зв’язку, але на відстані.
  5.    Переживати будь-які почуття – це природно, тому будь доброю до себе. Долучайся до здорової та позитивної активності, що надасть зміст і ціль. Піклуйся про себе!

 

У відповідь на зростання рівня стресу та домашнього насильства в умовах карантину Pact разом з  партнерами – Жіночий консорціум України, Київ, та ГО "Громадський центр "Нова генерація", Херсон, Джерело надії / Spring of Hope, Вінниця, Центр "Жіночі перспективи", Львів,  – в рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» запускає роботу «гарячих ліній» та онлайн-консультування.

Просимо і Вас долучитися та поширити на своїх ресурсах та в соцмережах ці листівки, які містять інформацію про «гарячі лінії», що працюють у Вінниці, Львові, Києві, Києвщині, Житомирщині, Чернігівшині,  Сумщині та Херсоні
Висловлюємо подяку Посольству Канади в Україні Embassy of Canada in Ukraine за підтримку.

 

Звертайся за допомогою до нас. 

 

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.