Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Захист дітей від злочинів: Офіс Рябошапки ініціює створення повноцінного інституту ювенальної юстиції

Впродовж минулого 2019 року від злочинів постраждали 6 тис. дітей – Офіс генерального прокурора ініціює процес створення повноцінної системи ювенальної юстиції в Україні, яка б охоплювала і дітей-правопорушників, і дітей-жертв або свідків

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу ОГП.

Зазначається, що ці питання заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов обговорив на тематичній зустрічі з керівництвом Національної поліції.

За його словами, йдеться про чітку спеціалізацію в цій особливій сфері: усі сторони процесу повинні мати спецстатус – прокурори, слідчі, судді, адвокати та працівники соціальної сфери.

"Ми всі повинні розуміти специфіку роботи з неповнолітніми. Необхідно враховувати дитячу психологію та дитяче сприйняття, а підходи на всіх етапах повинні відрізнятися від тих, які існують у роботі з повнолітніми злочинцями та потерпілими. І, найголовніше, якщо мова йде про дитину-жертву, то ми всі повинні мінімізувати стресові ситуації, тому що навіть судовий процес може стати стресом, іноді й невиправним", – наголосив Мамедов.

Повідомляється також, що учасники зустрічі обговорили можливість запровадження нових підходів щодо допиту постраждалих дітей та свідків за принципом "одного разу".

 


Джерело: depo.ua 13 лютого 2020


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   злочини проти дітей

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі