Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Завершено моніторинг потреб дітей у п`яти громадах Чернігівської області

 

Команда проєкту «Покращення та розширення життєнеобхідних послуг для підтримки дітей в Україні» завершила моніторинг потреб дітей у п`яти громадах Чернігівської області, які братимуть участь у проєкті.

Впродовж тижня команда відвідала Сновську, Корюківську, Михайло-Коцюбинську та прикордонні Добрянську і Любецьку громади. На зустрічах з освітянами та керівниками громад команда розповідала про проєкт і його завдання, спрямовані на підтримку дітей, безпеку та доступність навчання і розвитку.

Моніторинг виявився результативним. Жителі громад виявились зацікавленими та відкритими до співпраці, заявляючи про свою готовність брати участь у проєкті. 

Проєкт «Покращення та розширення життєнеобхідних послуг для підтримки дітей в Україні», реалізується Жіночим консорціумом України у партнерстві зі Street Child Ukraine за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України.

Це вже другий проєкт, який ЖКУ реалізує у партнерстві зі Street Child Ukraine. Впродовж 2022-2023 років ми реалізували проєкт «Освіта у надзвичайних ситуаціях», яким було охоплено 18 освітніх закладів на деокупованих територіях Київської і Чернігівської областей.


Джерело: Жіночий консорціум України 10 травня 2024


Тегидіти,   Україна,   Діти,   допомога,   громади,   Допомога

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.