Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Запрошуємо на зустріч неформального клубу

 Хелоууу! Чекаємо тебе на чергову зустріч нашого Неформального клубу! 

Ми продовжуємо відверті розмови про … бути чи не бути сексі, що  відчувати фізичний потяг до людини або кохати її це цілком природньо, як мати менструації чи полюції, про те, коли має бути перший секс і як не потрапити до рук насильника, а якщо потерпаєте від насильства чи ваші друзі зазнали сексуального насильства, то куди звертатися по допомогу.

В межах двохчасового спілківання намагатимеомося поділитися важливим і корисним і головне чути вас і відповідати на ваші питання.

Навіть якщо  вже все знаєте, можна поділитися із нами та своїми однолітками.

Тобі 13-17. 

Наш Неформальний клуб – це майданчик, де знайомляться, знаходять нових друзів, незалежно від кольору шкіри, успішності в школі, статусу, уподобань та місця перебування!

Коли ? 

18 листопада 2023

Час: 15-17.00

Місце проведення:  платформа ZOOM

Зареєструватись :

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeK8OMnGFZwgeq6FeUR4pNUr51OTbGY8JU2M7LOGx-uBol3Wg/viewform

Після реєстрації, ми звяжемось із тобою і надішлемо посилання.

Батьків, вчителів та інших дорослих просимо розповісти про наш захід своїм підліткам та молоді.

За додатковими питаннями звертайтесь до нашої менторки дитячих проектів Світлани Тарабанової: моб/Tg/WhatsApp 050 623 58 46.


Джерело: 16 листопада 2023


НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.