Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

З’єднаний клас у початковій школі: МОН готує новий проєкт для обговорення

У МОН можуть дозволити школам з'єднувати учнів 1 – 4 класів. Такі класи-комплекти можуть утворюватися, щоб створити єдиний освітній простір для формування компетентностей та умінь учнів початкової школи.

МОН вже винесло проєкт про з'єднаний клас на громадське обговорення. Воно триватиме до 17 березня.

Організація навчання учнями кожного класу здійснюється на основі окремих навчальних планів.

Для організації освітнього процесу в таких класах варто використовувати навчальні програми з навчальних предметів (інтегрованих курсів) для відповідних класів початкової школи.

Це буде група учнів різних класів початкової школи зокрема, й школярі з ООП, які навчаються за особливою освітньою програмою.

Такі класи будуть утворюватися з метою:

  • створення єдиного освітнього простору для формування компетентностей та наскрізних умінь учнів початкової школи, їх інтегрованого навчання, всебічного розвитку дітей, їх інтелектуальних творчих здібностей;
  • забезпечення права дитини на навчання в найбільш наближеній до місця її проживання початковій школі, гарантування рівного доступу до навчання;
  • створення умов для учнів початкових класів за денною формою навчання, забезпечення постійної взаємодії учнів і педагогів, а також надання підтримки;
  • створення школярам з ООП умов для здобуття освіти нарівні з іншими особами, надання їм психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг;
  • концентрації та ефективного використання наявних ресурсів закладу освіти, їх спрямування на задоволення освітніх потреб учнів.

Як будуть отримувати зарплату вчителі з'єднаних класів? Оплата праці вчителів у з'єднаних класах здійснюватиметься відповідно до навантаження залежно від кількості годин, розкладу занять, встановлених ставок зарплати з урахуванням підвищень, доплат, надбавок та інших умов.


Джерело: 24 канал 23 лютого 2021


Тегиправа дитини,   освіта,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".