Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Війна на Донбасі: в ООН назвали кількість загиблих дітей

Від початку бойових дій на Донбасі загинули 172 дітити та отримали поранення через розриви мін. Близько 430 тисяч дітей живуть безпосередньо поблизу лінії зіткнення. Про це повідомляють на офіційному сайті Дитячого фонду ООН.

"У Красногорівці внаслідок тривалих обстрілів чимало будівель зазнали суттєвих пошкоджень або вщент зруйновані. Через пошкоджені важливі об'єкти інфраструктури, деякі житлові помешкання були відрізані від води і електрики. У той час, як прилеглі території селища "засіяні" мінами і боєприпасами. Цей регіон залишається одним із найбільш замінованих . Через це не дивно, що діти можуть взяти в руки грати і з чим небезпечним гратись", - сказано в повідомленні.

Місцеві жителі прифронтових населених пунктів говорять, що осколки від вибухівки, деякі снаряди, знаходили навіть на території саду. Зафіксовані навіть випадки, коли діти знаходили небезпечні предмети просто посеред вулиці, які згодом вибухали у їхніх руках.

Представники ЮНІСЕФ продовжують працювати на сході Україні та надають консультації, психосоціальну підтримку та надалі інформують про мінну небезпеку.

"Багатьом дітям, для яких обстріли і стрілянина в школах залишаються повсякденною реальністю, навіть відвідування уроків може бути надзвичайно небезпечним і травмуючим досвідом", - говорять в Дитячому фонді ООН.


Джерело: gazeta.ua 03 грудня 2019


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".