Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В уряді обговорили повернення до України евакуйованих дітей-сиріт

Евакуйованих сиріт та дітей без батьківського піклування після повернення в Україну слід влаштовувати у сім’ї, а не до спеціалізованих закладів.

Про це йшлося під час засідання Координаційного штабу з питань захисту прав дитини в умовах воєнного стану, повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Засідання пройшло під головуванням віцепрем’єр – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук.

«Учасники засідання акцентували на тому, що при поверненні дітей слід влаштовувати в сім’ї, а не до інституцій, особливо якщо вони не обладнані бомбосховищами», - ідеться в повідомленні.

Також підкреслювалося, що всі дії місцевих адміністрацій з повернення дітей мають вчинятися винятково в межах законодавства та координуватися Національною соціальною сервісною службою України.

Серед іншого, на засіданні штабу обговорювалося впровадження Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти» та діяльність міжнародних благодійних організацій, які опікуються допомогою дітям.

За даними станом на квітень, РФ незаконно утримує на підконтрольній їй території понад 4,3 тисячі дітей-сиріт з України.


Джерело: УКРІНФОРМ 23 травня 2023


Тегиправа дитини,   війна,   викрадення українських дітей росією,   геноцид

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.