Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Україні створили Конституцію для дітей

В Україні створили Конституцію для наймолодших — “Проста Конституція”. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Повідомляється, що рік тому Президент Володимир Зеленський підтримав чудову ідею — створити Конституцію України для наймолодших.

“І ось результат — “Проста Конституція”. Дуже важливо, щоб діти змалечку в простій і привабливій для них формі вивчали основи демократичної держави та знали свої права",- йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський, який 28 червня перебуває на Херсонщині, у відеозверненні привітав українців з Днем Конституції та зазначив, що саме з поваги до Конституції починається громадянське суспільство.


Джерело: УНН 30 червня 2020


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   Конституція для дітей

НАШІ ПРОЕКТИ

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.