Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Західній Африці найбільша кількість дітей-солдатів: як вербують неповнолітніх бойовиків

У Західній та Центральній Африці діти дедалі частіше потрапляють до лав збройних формувань і беруть участь у військових конфліктах.

Про це повідомляє Associated Press.

За підрахунками ООН, на території регіону протягом останніх п’яти років урядові сили та незаконні збройні формування завербували понад 21 тис. дітей. Крім того, від 2016 року і до сьогодні понад 2200 дітей стали жертвами сексуального насильства.

Понад 3500 дітей було викрадено, що робить цей регіон другим за кількістю викрадень неповнолітніх у світі.

Діти, які стають учасниками збройних формувань, часто зазнають "нестерпного рівня насильства", і їхньому вербуванню може передувати викрадення, сексуальне насильство чи каліцтво.

"Цифри та тенденції надзвичайно тривожні для нинішнього та майбутніх поколінь дітей", — сказала Марі-П’єр Пуар’є, регіональна директорка ЮНІСЕФ у Західній та Центральній Африці.

Зокрема, йдеться про такі країни, як: Буркіна-Фасо, Центральноафриканська Республіка, Камерун, Чад, Конго, Малі, Мавританія та Нігер.

Понад 57 мільйонів дітей у всьому світі потребують гуманітарної допомоги, і ця цифра вдвічі зросла в порівнянні з минулим роком через збройні конфлікти і пандемію.


Джерело: ТСН 24 листопада 2021


Тегиправа дитини,   насильство щодо дітей,   захист прав дитини,   діти-солдати

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".