Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У МОН назвали офіційні дати проведення ЗНО

Міністерство освіти і науки повідомило про те, що зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено з 25 червня по 17 липня. Про це сказала під час брифінгу т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

"Можемо проінформувати про те, що зовнішнє незалежне оцінювання в Україні буде проведено з 25 червня по 17 липня. Відповідний графік буде оприлюднено на сайті українського центру оцінювання якості освіти та Міністерства освіти і науки до завтра", - сказала Любомира Мандзій.

Вона зазначила, що всіх учасників та інструкторів ЗНО забезпечать засобами індивідуального захисту, а в пунктах тестування будуть антисептики.

Нагадаємо, МОЗ почало збір пропозицій щодо роботи дитсадків та ЗНО після послаблення карантину.


Джерело: УНН 21 травня 2020


Тегиправа дитини,   освіта,   ЗНО,   карантин,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок