Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Британії досліджують "змішану" вакцинацію дітей

У Британії досліджують імунні реакції дітей на щеплення змішаними дозами вакцин.

Діти віком 12-15 років у Великобританії будуть вакциновані з наступного тижня, тоді як діти віком 16-17 років мають право на щеплення з серпня.

Однак, хоча дітям буде запропонована перша доза вакцини Pfizer-BioNTech (PFE.N), чиновники повідомили, що поради щодо другої дози будуть надані пізніше, коли зберуть більше даних.

Спільний комітет Великої Британії з вакцинації та імунізації (JCVI) спочатку відмовився рекомендувати щеплення всім дітям віком від 12 до 15 років, посилаючись на невизначеність щодо рідкісного побічного ефекту від вакцин на основі мРНК, таких як у вакцини Pfizer.

Проблеми із серцем зазвичай минають із легкими короткочасними наслідками, стверджують експерти в галузі охорони здоров'я.

Дослідження Com-COV3 буде перевіряти різні схеми вакцинації у дітей віком від 12 до 16 років, вивчаючи імунні реакції та побічні ефекти.

"Тут занепокоєння викликає ризики міокардиту, особливо при прийомі другої дози вакцини Pfizer у молодих людей", – зазначив провідний дослідник Меттью Снейп з Оксфордської вакцинної групи.

"Це надасть інформацію, яка має вирішальне значення для порад щодо імунізації підлітків у Великобританії", – сказав він.

Дослідження забезпечить усім учасникам першу дозу вакцини Pfizer-BioNTech. Після цього через 8 тижнів буде введена друга доза Pfizer або ж змішане щеплення Новавакс (NVAX.O) чи Модерни (MRNA.O).

У дослідженні беруть участь 360 добровольців, щоб безпосередньо оцінити ризик міокардиту різних комбінацій, який, за словами Снейпа, був 1 на 15 000 після двох доз вакцини Pfizer у молодих людей.

Крім того, Снейп проводить ще одне випробування у дорослих за змішаними графіками вакцинації з інтервалом у чотири та 12 тижнів.


Джерело: Українська правда 17 вересня 2021


Тегиправа дитини,   щеплення,   вакцинація,   захист прав дитини,   здоров’я дітей

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.