Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Творчість у бомбосховищі Первомайська

У Первомайську на Миколаївщині в межах проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» відбулася перша творча зустріч групи молодих лідерів «Арт. Відновлення мистецтвом». Підлітки з нетерпінням чекали на цю зустріч, самостійно підбирали арт- матеріали, холсти та підрамники, на яких будуть писати свої перші картини.

Через постійні ракетні атаки заняття проходило в бомбосховищі, місці, де не дуже зручно малювати. Але, попри все, діти налаштовані були працювати, творити і вчитися. Гурток провела учасниця тренінгів для підлітків, учениця 9 класу ліцею. Настя познайомила всіх із технікою градієнт, пояснила її значимість при написанні картин, навчила розподіляти тони фарби, щоб на картині були кольорові переходи між зображеннями.

Уже зараз юні художники планують, що проведуть виставку своїх робіт у відкритому підлітковому просторі, який скоро запрацює і де їм буде зручно займатися творчістю, де вони самі навчатимуть молодших школярів і де буде проходити ще багато цікавих заходів.

Нагадаємо, що простір для підлітків, який скоро запрацює у Первомайську – це результат низки тренінгів для школярів старших класів, де дітей вчили виявляти проблеми громад, визначати які з цих проблем важливі саме для них і шукати шляхи їх вирішення. Наслідком цих навчань стали дитячі проєкти, які б вони хотіли реалізувати для покращення свого життя та життя однолітків.

Проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» реалізується ЖКУ у Сумській, Запорізькій, Херсонській/Миколаївській, Київській областях та в місті Києві. У межах проєкту надається первинна психологічна допомога, підтримка спільних ініціатив та активностей в громадах та різноманітні соціо-реабілітаційні активностей, проводиться навчання дітей і дорослих задля відновлення соціо-економічного стану громад і окремих родин.
Проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» профінансовано ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.


Джерело: Жіночий консорціум України 01 квiтня 2024


НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".